Обробка насіння мікродобривом

«Біфоліар МікроМакс», 1 л/тону насіння, є одним з ефективних методів забезпечення соняшнику поживними речовинами на початку росту й розвитку витку рослин. Отримуємо дружні сходи з розвиненою кореневою системою

У фазу 2-4 пар листків обробляємо одним із варіантів:

«Біфоліар Борон» 1 л/га або «БІФОЛІАР Екстра Бор» 1 л/га;
«Біфоліар Мікро-плант» 0,7 л/га у баковій суміші із «БІФОЛІАР Екстра Бор» 1 л/га;
«Біфоліар МікроМакс» 0,4-0,5 л/га;
При фосфорному голодуванні додаємо «Біфоліар Козирний» 0,5-1 л/га;

У фазу "Бутонізація" - "Зірочка"

Oбробляємо одним із варіантів: «Біфоліар Борон» 1 л/га або «БІФОЛІАР Екстра Бор» 1 л/га; «Біфоліар Мікро-плант» 1,0 л/га у баковій суміші із «БІФОЛІАР Екстра Бор» 1 л/га; «Біфоліар МікроМакс» 0,6 л/га;

Марганець активізує проходження окисно-відновних процесів, азотного обміну, фотосинтезу та синтезу білків. Соняшник особливо гостро потребує його у фазі 2-3 пар листків та в період бутонізації.

Цинк впливає на функціонування багатьох ферментних систем, на синтез і метаболізм нуклеїнових кислот.

Молібден приймає активну участь у формуванні здорової кореневої системи, а також є учасником азотного обміну. Без молібдену соняшник не здатний сформувати здорову кореневу систему. Особливо необхідний на ранніх стадіях розвитку культури.

Дуже важливими елементами для соняшника є магній та сірка. Магній входить до складу хлорофілу, приймає активну участь у азотному та фосфорному обміні, є важливим учасником процесів білкового синтезу у рослині. Сірка активізує процеси росту, сприяє кращому поглинанню азоту рослинами, приймає участь у синтезі амінокислот.

Амінокислоти та стероїд росту ЕПІН підвищують стійкість до несприятливих умов та знімають стрес у рослин.

За даними PNI