«Вітаміни для рослини!»

Життя рослини - це постійний обмін речовин, хімічних реакцій і фізіологічних процесів.

Зареєстровані мікродобрива БІФОЛІАР містять не тільки азот фосфор і калій, а й мікро- і мезоелементи: залізо (Fe), мідь (Cu), молібден (Mo), марганець (Mn), цинк (Zn), бор (B), сірка ( S), і інші, які беруть участь у всіх фізіологічних процесах розвитку рослин, підвищують ефективність багатьох ферментів в рослинному організмі і покращують засвоєння рослинами елементів живлення з грунту.

Використання європейського сировини, застосування нано-технологій в процесі виробництва, подвійна хелатізація, поверхнево-активні речовини, прилипачі, зволожувачі, речовини запобігають вимивання елементів з рослини і додавання до 5% амінокислот до складу добрив БІФОЛІАР, роблять їх унікальними, як за своїм складом, так і по ефективності, дозволяючи отримувати максимальні врожаї найвищої якості і класності.

Про компанію

ТОВ «АГРОНТА» є одним з лідерів поставки мікродобрив в Україні.

Завдяки плідній співпраці з дистриб'юторами та фермерськими господарствами, ТОВ «АГРОНТА» вивела на ринок України такі відомі мікродобрива, як «БІФОЛІАР», які є одними з найбільш часто використовуваних мікродобрив в Україні.

Успіх і прибутку фермерських господарств є для нас найбільшою нагородою!

Кращі умови і ділові відносини з партнерами - запорука загального успіху і прибутку!

Найближчі плани - участь в спеціалізованих міжнародних агропроектах, розширення асортименту і напрямків діяльності.

Завжди до ваших послуг!

Добрива

Біфоліар

Добрива новітнього покоління, хелатизовані і виготовлені із застосуванням нанотехнологій в формі рідин і суспензій. Містять високу концентрацію макро- і мікроелементів. Склад добрив ретельно підібраний відповідно до потреб різних сільськогосподарських культур.


Детальніше >>

АДОБ™ Макро+Мікро

Це нове покоління багатокомпонентних добрив преміум класу, розроблених компанією АДОБ для задоволення потреб ринку в високоякісних кристалічних добривах для некореневого харчування сільськогосподарських рослин.

Мікроелементи у формі хелатів ІДХА. Містять високу концентрацію макро- і мікроелементів. Склад добрив ретельно підібраний відповідно до потреб різних культур. Всі компоненти добре розчинні у воді.

Детальніше >>

Солюбор ДФ

Солюбор ДФ - борне добриво для позакореневого підживлення рослин, яке містить 17,5% повністю розчинного в воді бору. Легко засвоюється рослинами і застосовується для компенсації нестачі бору в рослинах.

Препаративна форма Солюбор ДФ - мікро гранули, які легко (значно легше інших подібних продуктів) розчиняються у воді.

Детальніше >>

Технології

Зернові

Підживлення проводиться разом із застосуванням засобів захисту рослин, що дозволяє зменшити витрати. Навесні – у фазу кінця кущення; кінець трубкування; колосіння-молочної стиглості. Мікродобрива типу «Біфоліар 36 Екстра» або «Біфоліфар Мікро-плант» та «АДОБ Макро+Мікро Зернові», з додаванням «Біфоліар Мідь» повністю засвоюються рослинами.

Детальніше >>

Кукурудза

У початковій фазі росту, кукурудза часто відстає в розвитку через нестачу елементів живлення та погодних умов (низька температура, посуха). В таких умовах, особливо помічається недолік фосфору - листя і стебла стають червоно фіолетового кольору.

Детальніше >>

Цукровий буряк

На початковій стадії розвитку, рослини сильно відстають у рості, при нестачі елементів живлення і неналежних погодних умовах (низькі температури, дощі або посуха). Марганець бере участь в процесі фотосинтезу і підвищує вміст цукру. Магній прискорює фотосинтез, збільшує масу кореневої системи.

Детальніше >>

Соя

Залежно від ґрунтових умов, соя відчуває потребу в борі, марганцю, молібдені, цинку та інших елементах. Мікродобрива підвищують стійкість до грибкових та бактеріальних хвороб, посухи, підсилюють азотфіксацію, покращують синтез хлорофілу і активізацію фотосинтезу.

Детальніше >>

Ріпак

Ріпак є рослиною, яка швидко зростає і вимагає підвищеної кількості макро- і мікроелементів. Недолік бору призводить до хлорозу листя, відсутність насіння в стручках, що сильно знижує врожай. Для належного розвитку ріпак вимагає 70-80 кг сірки на гектар за вегетаційний період. Ріпак, також, дуже чутливий до нестачі калію, марганцю і молібдену.

Детальніше >>

Соняшник

Недолік бору призводить до сильної деформації молодого листя. Надалі можливе не утворення суцвіття, впливає на зниження врожаю. Важливі, також, цинк, який бере участь в утворенні хлорофілу і вітамінів, а також марганець, мідь, залізо, сірка.

Детальніше >>

Послуги

Ми безкоштовно, надаємо повний комплекс консультацій та порад щодо застосування мікродобрив на всіх сільськогосподарських культурах.

Консультуємо і безпосередньо організуємо процес реєстрації добрив і засобів захисту рослин в Україні, за окремою домовленістю.