Застосування добрив на ріпаку

Ріпак є рослиною, яка швидко росте та потребує підвищеної кількості мікро- та мікроелементів. Нестача бору призводить до хлорозу листя, відсутності насіння в стручках, що сильно знижує урожай.

Для належного розвитку ріпак потребує 70-80 кг сірки на гектар за вегетаційний період. Ріпак, також, дуже чутливий до нестачі калію, марганцю та молібдену.

Застосування «Біфоліар Мікро-плант» або «Біфоліар Борон», «Біфоліар Сірковий», «Біфоліар 14-5-7+S», «АДОБ Макро + Мікро ріпак» із додаванням «Солюбор ДФ» у фазу 7-8 листочків та бутонізації, та осіннє підживлення озимого ріпаку, значно підвищує урожай та олійність насіння.

Добрива

Біфоліар

Добрива новітнього покоління, хелатизовані і виготовлені із застосуванням нанотехнологій в формі рідин і суспензій. Містять високу концентрацію макро- і мікроелементів. Склад добрив ретельно підібраний відповідно до потреб різних сільськогосподарських культур.


Детальніше >>

АДОБ™ Макро+Мікро

Це нове покоління багатокомпонентних добрив преміум класу, розроблених компанією АДОБ для задоволення потреб ринку в високоякісних кристалічних добривах для некореневого харчування сільськогосподарських рослин.

Мікроелементи у формі хелатів ІДХА. Містять високу концентрацію макро- і мікроелементів. Склад добрив ретельно підібраний відповідно до потреб різних культур. Всі компоненти добре розчинні у воді.

Детальніше >>

Солюбор ДФ

Солюбор ДФ - борне добриво для позакореневого підживлення рослин, яке містить 17,5% повністю розчинного в воді бору. Легко засвоюється рослинами і застосовується для компенсації нестачі бору в рослинах.

Препаративна форма Солюбор ДФ - мікро гранули, які легко (значно легше інших подібних продуктів) розчиняються у воді.

Детальніше >>

Технології

Зернові

Підживлення проводиться разом із застосуванням засобів захисту рослин, що дозволяє зменшити витрати. Навесні – у фазу кінця кущення; кінець трубкування; колосіння-молочної стиглості. Мікродобрива типу «Біфоліар 36 Екстра» або «Біфоліфар Мікро-плант» та «АДОБ Макро+Мікро Зернові», з додаванням «Біфоліар Мідь» повністю засвоюються рослинами.

Детальніше >>

Кукурудза

У початковій фазі росту, кукурудза часто відстає в розвитку через нестачу елементів живлення та погодних умов (низька температура, посуха). В таких умовах, особливо помічається недолік фосфору - листя і стебла стають червоно фіолетового кольору.

Детальніше >>

Цукровий буряк

На початковій стадії розвитку, рослини сильно відстають у рості, при нестачі елементів живлення і неналежних погодних умовах (низькі температури, дощі або посуха). Марганець бере участь в процесі фотосинтезу і підвищує вміст цукру. Магній прискорює фотосинтез, збільшує масу кореневої системи.

Детальніше >>

Соя

Залежно від ґрунтових умов, соя відчуває потребу в борі, марганцю, молібдені, цинку та інших елементах. Мікродобрива підвищують стійкість до грибкових та бактеріальних хвороб, посухи, підсилюють азотфіксацію, покращують синтез хлорофілу і активізацію фотосинтезу.

Детальніше >>

Ріпак

Ріпак є рослиною, яка швидко зростає і вимагає підвищеної кількості макро- і мікроелементів. Недолік бору призводить до хлорозу листя, відсутність насіння в стручках, що сильно знижує врожай. Для належного розвитку ріпак вимагає 70-80 кг сірки на гектар за вегетаційний період. Ріпак, також, дуже чутливий до нестачі калію, марганцю і молібдену.

Детальніше >>

Соняшник

Недолік бору призводить до сильної деформації молодого листя. Надалі можливе не утворення суцвіття, впливає на зниження врожаю. Важливі, також, цинк, який бере участь в утворенні хлорофілу і вітамінів, а також марганець, мідь, залізо, сірка.

Детальніше >>